De tuin van Liduina wordt opgeknapt!
05 juli 2018Op dit moment wordt de tuin van Liduina opgeknapt en het resultaat mag er al zijn.
In maart van dit jaar was er al een flinke groep vrijwilligers actief om de tuin van Liduina mooier te maken. Dat was in het kader NL-doet. De komende periode zal de tuin verder opgeknapt worden. Er ligt een nieuw terras en de paden zullen verlegd worden, zodat de tuin toegankelijker wordt voor de bewoners.
De bedoeling is om de tuin aantrekkelijker en veiliger te maken met veel plekken waar je kan gaan zitten. Onder de blote zon, of toch maar op een bankje in de schaduw onder een boom.
We hopen dat meer bewoners en hun familie en vrienden gebruik gaan maken van de tuin. Voor de deelnemers van de dagbesteding zal het gemakkelijker zijn om naar buiten te gaan omdat het terras direct aan de buitendeur grenst.
Om zoiets moois te realiseren, kan er wel wat overlast ontstaan maar hopelijk is het resultaat, ook voor u, de moeite waard.
Heeft u zelf ideeën of suggestie om de tuin mooier te maken? Of mocht u iemand kennen die een bijdrage kan leveren, (met wat dan ook!!!) dan horen wij dit graag.
Reacties kunnen naar Tineke Theunissen, medewerker welzijn en initiatiefnemer van het tuinproject Liduina.
Zij is bereikbaar via de mail: t.theunissen@rijnwaal.nl, of telefonisch: 0481 – 470600.